Trzej mężczyźni pracowali sześć metrów nad ziemią. Spadli z podestu, jeden nie żyje

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Do zdarzenia doszło w Piasecznie
Do zdarzenia doszło w Piasecznie
Google Maps
Google Maps Do zdarzenia doszło w Piasecznie

Do tragicznego zdarzenia doszło w Piasecznie. W jednej z firm przy ulicy Mazurskiej trzej mężczyźni prowadzili prace na wysokości i w pewnym momencie spadli z podestu. Życia jednego z nich nie udało się uratować.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 13.20. Trzech mężczyzn wykonywało prace instalacyjne na wysokości około sześciu metrów, na podeście. W pewnym momencie spadli: dwóch bezpośrednio na posadzkę, jeden na regał - przekazał nam po godzinie 14 młodszy brygadier Łukasz Darmofalski z Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie. I dodał: - Jedna z osób, która spadła na posadzkę, niestety tego zdarzenia nie przeżyła. Ratownicy na miejscu stwierdzili zgon mężczyzny. Druga osoba, która spadła, została zabrana do szpitala.

Poinformował też, że strażacy pomagali mężczyźnie, który spadł na regał. - Przenieśli poszkodowanego na dół i przekazali go pogotowiu ratunkowemu - wskazał Darmofalski.

Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków oraz trzy załogi pogotowia ratunkowego.

Czynności prowadzi także policja. - Na terenie jednej z firm doszło do wypadku. Jedna osoba zmarła, dwie zostały przewiezione do szpitala. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - podała krótko rzeczniczka policji w Piasecznie aspirant Magdalena Gąsowska.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości