Przygotuj się na:

DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zmiany w komunikacji i parkowaniu

  Kobieta z dzieckiem w wózku potrąceni na pasach

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  kk/ran
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl Potrącenie matki i dziecka na Żoliborzu

  Kobieta i dwuletnie dziecko zostali w czwartek po południu potrąceni na Żoliborzu. Jak podaje policja, oboje zostali przewiezieni do szpitala.

  Do wypadku doszło u zbiegu ulic Mickiewicza i generała Zajączka.

  - Przed godziną 18, na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierowca peugeota potrącił matkę z dzieckiem - informował Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji.

  Jak dodał, około dwuletnie dziecko było w wózku. - Matka z dzieckiem trafili do szpitala. Kierowca auta był trzeźwy - mówił Świstak. I zastrzegał, że na tę chwilę policja nie może ujawnić więcej szczegółów.

  W piątek policja sprostowała informacje o poszkodowanych. - Kobieta to nie matka dziecka, a jego opiekunka - przekazała nam Kamila Szulc, rzeczniczka komendy rejonowej policji na Żoliborzu.

  Działania policji

  Na miejscu wypadku pracowała policja, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami. - Z ruchu wyłączony jest jeden pas ulicy Mickiewicza w kierunku centrum - ostrzegał nasz reporter Lech Marcinczak.

  Jak opisywał, przejście, gdzie doszło do potrącenia, ma sygnalizację świetlną. Na jezdni leżał roztrzaskany dziecięcy wózek.

  kk/ran

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl