Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Busem wjechał w zaparkowane samochody. "Na jezdni pourywane koła i elementy z rozbitych aut"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plBus wjechał w zaparkowane auta przy Ratuszowej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem na Pradze Północ. W zaparkowane przy Ratuszowej mercedesa, porsche i mitsubishi wjechał ford. Ulica została zablokowana.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, kolizja miała miejsce około godziny 21, w okolicy skrzyżowania ulic Ratuszowej i Harnasie.

- Bus marki Ford wjechał zaparkowane auta. Uszkodził trzy luksusowe samochody: mercedesa, porsche oraz mitsubishi. Nikomu nic się nie stało, ale zniszczenia są bardzo duże. Na jezdni leżą pourywane koła i elementy z rozbitych aut - poinformował Zieliński. Dodał, że na miejsce przyjechała policja. - Ulica Ratuszowa została zamknięta na odcinku od Namysłowskiej do Dąbrowszczaków - ostrzegł Zieliński.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl