Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Tragiczny finał imprezy. 44-latek zginął od ciosu nożem

Warszawa

KPP PiasecznoJeden z zatrzymanych mężczyzn

Tragicznie zakończyło się spotkanie towarzyskie pięciorga osób w Konstancinie-Jeziornie. 44-letni Ukrainiec zginął ugodzony nożem w podbrzusze.

Do tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę. Grupa znajomych, czterech mężczyzn i jedna kobieta, piła alkohol w jednym z mieszkań. W niewyjaśnionych na razie okolicznościach zginął 44-letni obywatel Ukrainy.

Policjanci na miejsce dotarli zaraz po załodze pogotowia, która próbowała ratować ugodzonego nożem w podbrzusze mężczyznę. Mimo reanimacji, 44-latek zmarł. Ratownicy poinformowali policję o tragicznym zdarzeniu.

Czworo zatrzymanych

W związku ze sprawą zatrzymano wszystkie osoby, które znajdowały się w mieszkaniu. Troje z nich to obywatele Ukrainy: dwóch mężczyzn w wieku 30 i 45 lat oraz 51-letnia kobieta. Funkcjonariusze zatrzymali również 45-letniego Polaka.

- Ustalamy poszczególne role osób zatrzymanych. Będą przesłuchiwani przez prokuraturę. Tego dnia mogło dojść do sprzeczki. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalili również, że trójka Ukraińców przebywała na terenie Polski nielegalnie. Jeżeli nie zostaną postawione im zarzuty, to zostaną deportowani. Pobyt mężczyzny, który zginął, był legalny - poinformował Jarosław Sawicki, rzecznik prasowy policji w Piasecznie.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że wszystkie osoby, które znalazły się feralnej nocy w mieszkaniu dobrze się znały.

W czerwcu policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o zabójstwo kobiety na Ochocie:

Podejrzany o zabójstwo Krzysztof K.
ksp

md/b