Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Taksówkarz pobity przed klubem na Pradze. Trafił do szpitala

Warszawa

ShutterstockAtak na taksówkarza

Dwóch mężczyzn jest podejrzanych o pobicie taksówkarza przed klubem na Jagiellońskiej, bo ten nie chciał przewieźć ich za 20 złotych - taką informację otrzymaliśmy od użytkownika Kontaktu 24. Policja potwierdza, że tej nocy interweniowała w sprawie pobicia.

Incydent miał miejsce w nocy z piątku na sobotę przed jednym z klubów przy ulicy Jagiellońskiej na Pradze. Według relacji użytkownika portalu Kontakt 24, dwóch mężczyzn chciało pojechać taksówką sprzed klubu na Gocław.

"Chcieli, żeby ich zawieźć za 20 złotych. Kierowca odmówił i powiedział, że pojedzie według licznika. Panowie się zdenerwowali i prysnęli kierowcy gazem pieprzowym. Doszło do bójki. Kierowca został na chodniku kopnięty w twarz" - napisał Reporter 24.

Trafił do szpitala

"Pomogli kolega z korporacji i taksówkarz, który zajechał im drogę. Sprawcy ominęli taksówkę i odjechali nieoznakowanym przewozem osób. Zbiegli z miejsca" - dodał relacjonujący zdarzenie.

Na miejsce wezwano policję, która potwierdza, że dostała wezwanie do pobitego mężczyzny. - Mieliśmy zgłoszenie do pobitej osoby. Policjanci udzielili pomocy temu panu, na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Czekamy, aż zgłosi się na komisariat - poinformował Rafał Retmaniak z zespołu prasowego stołecznej policji.

Ranny taksówkarz został zabrany do szpitala.

Zobacz też: "Bójka przed Złotymi Tarasami. Mieli kastet i teleskopową pałkę"

Bójka przed Złotymi Tarasamilife4style.pl
wideo 2/3

md/mś