Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Rusza nowe przedszkole. Jest też parking dla rodziców

Najnowsze

Artur Węgrzynowicz /tvnwarszawa.plNowe przedszkole na Targówku

Jeszcze przed początkiem roku szkolnego zajrzeliśmy do nowego publicznego przedszkola na ulicy Sternhela 40 na Targówku. 1 września ma przyjąć 150 dzieci.

- Przedszkole jest gotowe. Sale są kolorowe, jasne i nowoczesne. Jest też piękny plac zabaw z mnóstwem zabawek - opisuje reporter tvnwarszawa.pl, Artur Węgrzynowicz. - Przed placówką wyznaczono miejsca parkingowe - dodaje. Dzięki temu samochody rodziców nie będą tarasować jezdni ani chodnika.

Jak mówi reporter, teren jest monitorowany.

Stołeczny ratusz informuje, że placówka przyjmie 150 maluchów. Koszt przedszkola i przebudowy ulic Sternhela i Drewnowskiego to blisko 11,5 mln zł. W przedszkolu będzie realizowany program nauczania matematyki przez zabawę dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Tu znajduje się nowe przedszkoletargeo.pl

//mz