Najnowsze

Policja: okradał rodziców odbierających dzieci z przedszkola

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP w PruszkowiePrzedmioty znalezione podczas przeszukania podejrzanego

Policjanci z Raszyna zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież kilku torebek. Jak informują funkcjonariusze, 36-latek wyciągał je z samochodów zaparkowanych przed przedszkolem.

Rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie Karolina Kańka przekazała, że do zdarzeń doszło w lutym i kwietniu na parkingu przed przedszkolem na Poniatowskiego w Raszynie.

- 36-latek wykorzystywał otwarte samochody osób, które odprowadzały lub odbierały dzieci z przedszkola. Jego łupem padały torebki z zawartością dokumentów i pieniędzy, ale także laptop i telefony komórkowe - poinformowała Kańka.

Policjanci ustalili, że kradzieży dokonuje ta sama osoba. Wytypowali 36-latka. - Kilka dni temu policjanci otrzymali informację, że przebywa on w okolicy przedszkola. Szybkie działanie policjantów doprowadziło do zatrzymania 36-letniego obywatela Gruzji - przekazała Karolina Kańka.

Dodała, że w trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy zatrzymanym rękawiczki, krótkofalówkę, scyzoryk i pilniczek oraz dokumenty poświadczające stały pobyt na różne nazwiska.

Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał trzy zarzuty kradzieży oraz dwa zarzuty posiadania dokumentów, którymi nie miał prawa rozporządzać. 36-latkowi grozi do pięciu lat więzienia.

Przeczytaj również: Podawał się za aktualnego właściciela dwóch aut. Oba kilka dni wcześniej skradziono w Warszawie:

Funkcjonariusze odzyskali dwa samochody i zatrzymali 37-latka (materiał z 26.04.2021)
Funkcjonariusze odzyskali dwa samochody i zatrzymali 37-latka26.04| Funkcjonariusze odzyskali dwa samochody i zatrzymali 37-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty paserstwa. KRP VII w Warszawie

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Pruszkowie

Pozostałe wiadomości