Pożar hali pod stolicą. Strażacy bronili budynku mieszkalnego

Najnowsze

Strażak o pożarze haliTVN24
wideo 2/2

W ogniu stanęły hala i budynek mieszkalny w miejscowości Zakręt. Na miejsce przyjechało ponad 20 zastępów straży pożarnej. Pierwszą informację otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Jak podał użytkownik Kontaktu 24, w sobotę w Zakręcie doszło do dużego pożaru. Aspirant Maciej Łodygowski z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Otwocku potwierdził informację o rozprzestrzeniającym się ogniu. - Pali się hala i budynek mieszkalny. Na razie działania skupiają się obronie budynku mieszkalnego - przekazał przed godziną 16 redakcji Kontaktu 24.

"Nie mam informacji o poszkodowanych"

Na antenie TVN24 dodał, że w hali magazynowane są materiały z papieru. Zaznaczył również, że ogniem częściowo objęty jest budynek mieszkalny. Ten przylega do hali. Mówił również, że jest zbyt wcześnie na podawanie przyczyn.

- Pożar mamy opanowany, trwa dogaszanie. Na miejscu jest 80 ratowników i ponad 20 zastępów straży pożarnej - ochotniczych i państwowych - powiedział tvnwarszawa.pl po godzinie 18 Łodygowski.

Jak relacjonował, udało się obronić budynek mieszkalny w jednej trzeciej. - Został w znaczny sposób zniczony. Nie mamy informacji, żeby ktoś został poszkodowany - podkreśla.

Utrudniony jest ruch na lokalnych uliczkach.

ok,ran