Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Motocyklista zginął w zderzeniu z szambiarką

Najnowsze

Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plMotocyklista zginął na miejscu

Śmiertelny wypadek na ul. Ostródzkiej. W wyniku zderzenia z szambiarką zginął motocyklista. Ulica jest zablokowana. Zarząd Transportu Miejskiego informował o utrudnieniach dla linii autobusowych.

- Policjanci dopiero dojechali na miejsce. Wyjaśniane są okoliczności tego śmiertelnego wypadku - powiedziała o 13.30 Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Do zdarzenia doszło o 13.11. - Na wysokości numeru 130 zderzył się motocyklista z szambiarką - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - W wyniku wypadku mężczyzna zginął na miejscu - dodał.

Przewrócił się

Jak relacjonują świadkowie, motocyklista jechał ulicą Ostródzką w kierunku Trasy Toruńskiej.

- Kiedy wyprzedzał sznur samochodów, znalazł się pomiędzy jadącą z naprzeciwka szambiarką a dostawczym mercedesem. Niestety, motocyklista uderzył w szambiarkę i przewrócił się - mówi Zieliński. - W wyniku zderzenia uszkodzony został także mercedes - dodaje.

Zablokowana ulica, utrudnienia i objazdy

W wyniku wypadku ulica była zablokowana w obu kierunkach. - Samochody są kierowane na objazdy - informował reporter.

W rejonie skrzyżowania z ul. Juranda ze Spychowa występowały utrudnienia w kursowaniu linii 132, 134 oraz 204 - podał ZTM.

su/mz