Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Najnowsze

Motocykliści zaczęli sezon

Najnowsze

| Eurosportfot

Sobota dostarczyła licznych wrażeń fanom motocykli. Na Bemowie odbył się Moto Piknik, a w parku Bródnowskim warszawska edycja ogólnopolskiej akcji Motoserce. Pokazom i przejazdom motocykli towarzyszyły liczne dodatkowe atrakcje. Można było też włączyć się w zbiórkę krwi.

Uczestnicy otwierającego sezon motocyklowy Moto Pikniku spotkali się na Bemowie. Można było tam podziwiać różne marki i modele motocykli oraz zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. Organizatorzy zadbali też o atrakcje dla dzieci. O godz. 15.00 ok. 2000 motocyklistów przejechało w paradzie przez stolicę.

Moto Piknik odwiedził reporter Kontaktu 24 ~TO3. Zobacz jego relację:

Paradowali i pomagali

Podziwiać jednoślady, bawić się, ale także wspomóc szlachetny cel można było w parku Bródnowskim. Odbył się tam warszawki finał akcji Motoserce. To ogólnopolska zbiórki krwi, której towarzyszą różne atrakcje. W tym roku uczestniczyło w niej blisko 70 miast.

Ważnym punktem imprezy była parada motocyklowa. Oprócz tego można było obejrzeć pokazy sztuk walki, pokaz freestyle'u w wykonaniu Bartka Ogłazy oraz spotkać ciekawe i znane osoby. Najmłodsi mieli do swojej dyspozycji miasteczko zabaw i minizoo.

Wydarzeniu towarzyszyły też koncerty. Gościem specjalnym był Oddział Zamknięty, wystapili także Kravat, Ametria, Skóra Świata i Sztywny Pal.

js

Źródło zdjęcia głównego:  | Eurosport