Mieli ukraść 25 tysięcy zł. Policja publikuje ich wizerunki

Najnowsze


Policjanci z Targówka poszukują prawdopodobnych sprawców kradzieży 25 tysięcy złotych z mieszkania przy ul. Kołowej. Każdy kto rozpozna osoby ze zdjęć, proszony jest o kontakt z policją.

Chociaż do kradzieży doszło 11 kwietnia policja w czwartek opublikowała wizerunki potencjalnych sprawców. Dwie kobiety oraz mężczyzna zapukali do 80-letniego mieszkańca jednego z bloków na Targówku. Podając się za hydraulików wzbudzili zaufanie mężczyzny. Ten, pod pretekstem sprawdzenia cieknących kranów, wpuścił ich do swojego domu.

- Mężczyzna myślał, że ma do czynienia z prawdziwymi pracownikami administracji. Jedna z podejrzanych osób go zagadywała, podczas gdy kolejne rabowały jego mieszkanie. Łącznie zniknęło 25 tysięcy zł - mówi Paulina Onyszko z komendy policji na Targówku. O kradzieży mężczyzna zorientował się po wyjściu sprawców. Na szczęście, na klatce schodowej bloku zamontowane były kamery. Teraz policja próbuje ustalić tożsamość sprawców.

Każdy kto rozpoznaje wskazane osoby lub ma informacje o zdarzeniu, proszony jest o kontakt z policją. Najlepiej udać się do jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5 lub zadzwonić na numer 22 603 81 71.

Ostatnio informowaliśmy też o kradzieży rowerów na Białołęce:

Jeden z mężczyzn wyszedł z roweremfb.com/roweroWAWA

md/sk

Źródło zdjęcia głównego: ksp