Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Najnowsze

Mercedes miał specjalne skrytki. A w nich kokainę wartą 5 milionów

Najnowsze


46-letni Litwin przewoził przez Polskę kokainę o wartości 5 milionów złotych. Narkotyki przechowywał w różnych elementach samochodu: w obiciach tapicerki i okolicy zderzaka. Został zatrzymany w Pruszkowie.

Grigorij L.został zatrzymany w sobotę przezfunkcjonariuszy Straży Granicznej, ale śledczy dopiero teraz zdecydowali się ujawnić tą informację.

Usłyszał zarzuty

- Prokurator przedstawił zatrzymanemu zarzut przewozu przez terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej znacznej ilości środków odurzających w postaci kokainy o łącznej wadze ponad 12,5 kg. To przestępstwo określone w artykule 55 ustęp 1 i 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - informuje nas rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

Podejrzany przewoził kokainę o wartości rynkowej około 5 milionów złotych. Podróżował mercedesem, a narkotyki trzymałw specjalnie skonstruowanych do przemytu skrytkach.

46-latek przyznał się do winy. Złożył wyjaśniania, które teraz zweryfikują śledczy. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Grigorija L., a sąd ten wniosek uwzględnił.

Mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia.

Na tvnwarszawa.pl opisujemy podobne akcje policji:

Dopalacze w sexshopie
Dopalacze w sexshopieksp warszawa
wideo 2/4

kz/b

Źródło zdjęcia głównego: Straż Graniczna

Pozostałe wiadomości