Kunszt za kółkiem i uprzejmość. ZTM pławi się w pochwałach

tvnwarszawa.plZTM tonie w pochwałach

- Pasażerowie warszawskiej komunikacji miejskiej nie szczędzą pochwał kierowcom, motorniczym i pracownikom ZTM-u – twierdzą urzędnicy i chwalą się pochwałami od podróżujących.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, do Miejskiego Centrum Kontaktu często wpływają pochwały od pasażerów. We wrześniu podróżujący komunikacją miejską docenili szczególnie pracę kierowców.

Mili i grzeczni

"Kierowca jest bardzo grzeczny i miły – napisał pasażer linii nocnej. Inni podróżni dziękowali za pomoc przy wsiadaniu i empatię dla osób mających problemy z poruszaniem się, na które trzeba poczekać. Dziękują też pasażerki z wózkami, którym "przyklęk", czyli obniżenie pojazdu, bardzo pomaga w dostaniu się do środka" - wyliczają przedstawiciele ZTM.

Dodają, że słowa uznania należą się również motorniczym. "Motorniczy wykazał się wielkim kunsztem i uniknął wypadku – pisze pasażerka i prosi o nagrodzenie prowadzącego. Pochwały zbierają również motornicze, np. za odpowiednie i szybkie reagowanie w sytuacjach nadzwyczajnych" - informują.

Według nich doceniona została również praca pracowników ZTM. Ci toną w pochwałach za szybką reakcję na zgłoszenia dotyczące braku rozkładu jazdy i zniszczeń. Miłe słowa trafiają też do pracowników POP-ów - za uprzejmość i szybki sposób obsługiwania podróżnych.

Zachęcają do chwalenia

W komunikacie prasowym urzędnicy zachęcają do chwalenia. "To z pewnością nie wszyscy kierowcy, motorniczowie czy pracownicy, którzy zasłużyli na pochwałę. Zachęcamy pasażerów, którzy spotkali się z pozytywnym zachowaniem pracowników komunikacji miejskiej do poinformowania ZTM o tym fakcie bezpośrednio lub przez MCK. Miłe słowa ze strony pasażerów są dla kierowców, motorniczych i pracowników ZTM największą nagrodą" - piszą w komunikacie.,

A tak szczęśliwi pasażerowie we wrześniu wgrywali e-hologram w POP-ach:

Pasażerowie mogą wgrać e-hologram w POPie.
Pasażerowie mogą wgrać e-hologram w POPie.Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

kz/mś

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości