Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Fajerwerki z góry. Niesamowity Sylwester nad Warszawą

TVN Warszawa

Paweł / Kontakt 24Fajerwerki z lotu ptaka

- Ominęła nas impreza sylwestrowa, ale było warto - napisał do naszej redakcji Paweł, który razem z dwiema innymi osobami witał 2016 rok w samolocie. Zapierający dech w piersiach film, na którym widać setki fajerwerków podczas lotu nad Warszawą, otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Sylwestra z samolotu" Paweł planował już w zeszłym roku. - Wtedy nie dopisała pogoda, była gęsta mgła. W tym roku pogoda była piękna. Zawsze chcieliśmy zobaczyć, jak fajerwerki wyglądają z góry - mówił autor nagrania. Jak widać na filmie, Warszawa w świetle setek kolorowych fajerwerków, wygląda naprawdę imponująco. - Na żywo wrażenia były dużo lepsze - podkreślił Paweł.

Kamery, samolot i świetna zabawa

Jak relacjonował, razem z dwiema innymi osobami wystartował samolotem cessna z lotniska w Modlinie.

- Mieliśmy kamerę GoPro na skrzydle, drugą w środku i aparat. Najpierw polecieliśmy zrobić zdjęcia fajerwerków nad Stadionem Narodowym. Potem na Okęcie, zrobić niski przelot nad pasem - relacjonował Paweł.

Autor nagrania dodał, że nie żałuje tak spędzonego Sylwestra. - Ominęła nas impreza sylwestrowa, ale było warto - podsumował.

Czytaj także na Kontakcie 24.