Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

Najnowsze

Bariera przebiła taksówkę

Najnowsze

Lech MarcinczakBariera przebiła

Poważny wypadek na ul. Lucerny. Taksówka wpadła na barierę energochłonną. - Uderzenie było na tyle silne, że bariera przebiła samochód od strony pasażera. Kobieta siedząca na tylnym siedzeniu została ranna - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Wypadek miał miejsce

przed 19.00 w piątek na wysokości kanałku na ul. Lucerny - Na miejscu jest policja oraz straż pożarna- relacjonował z miejsca wypadku Marcinczak. Pasażerka taksówki zostałą odwieziona do szpitala.

- Na razie nie są znane przyczyny wypadku. Policja na miejscu ustala dlaczego kierowca forda odbił w bok i uderzył w barierę - poinformowała w piątek wieczorem Iwona Jurkiewicz ze stołecznej policji.

Utrudnienia dla kierowców

- Ulica przez kilkadziesiąt minut była całkowcie zablokowana. Straż pożarna musiała za pomocą liny wyciągnąć samochód - dodała.

W związku z tym, kierowcy musieli zawracać i wybierać inną drogę.- Natomiast kierowcy autobusów stali i czekali na możliwość przejazdu- relacjonował Marcinczak.

Podobny wypadek na Siekierkowskim

To nie pierwszy tego typu wypadek w ostatnim czasie. W grudniu ubiegłego roku na trasie Siekierkowskiej kobieta straciła panowanie nad autem. W efekcie wylądowała na barierze, która przebiła na wylot maskę samochodu. Chociaż zderzenie wyglądało bardzo groźnie, kierującej nic się nie stało. Wtedy Zarząd Dróg Miejskich przekonywał, że bariery energochłonne są bezpieczne.

su//ec