Najnowsze

Awaria wodociągowa na Żoliborzu. "Spadek ciśnienia w kranach"

Najnowsze

Archiwum tvnwarszawa.plAwaria wodociągowa

Spora awaria wodociągowa na placu Wilsona. Wody mogą nie mieć mieszkańcy w rejonie ulic Gwiaździstej, Mickiewicza i Krasińskiego. Problemy dotyczą też szkoły podstawowej.

- W nocy około godziny 3 doszło do awarii przewodu wodociągowego o średnicy 250 milimetrów - powiedziała Marzena Wojewódzka, rzeczniczka Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

"Pracujemy na bieżąco"

Jak zapewnia, dostawy wody są, ale mieszkańcy mogą odczuwać spadki ciśnienia w kranach. Wojewódzka zaznacza, że usuwanie awarii na placu Wilsona utrudniają inne przewody położone obok uszkodzonego wodociągu. - Pracujemy na bieżąco. Chcemy zakończyć prace jeszcze przed popołudniowym powrotem mieszkańców do domu – tłumaczy Wojewódzka. Awaria dotknęła między innymi szkołę podstawową numer 65 przy ulicy Mścisławskiej. – Nie mam wody, rodzice mogą zdecydować, czy chcą, by dzieci zostały na zajęciach, czy wróciły do domów – mówi Marta Skrzyńska, wicedyrektor placówki. Przy szkole stanął beczkowóz. Podobnie jak i przy Krasińskiego 2/4/6. Wodociągowcy skierowali w ten rejon jeszcze trzeci – mobilny. Czekają na informację od mieszkańców, gdzie powinien być przewożony.

DO AWARII DOSZŁO TEŻ NIEDAWNO PRZY MARYMONCKIEJ:

[object Object]
W niedzielę po południu prace wciąż trwałyLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

ran/mś

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości