TVN Meteo | Prognoza

Prognoza pogody na dziś - sobota 19.03. Pogodnie, na termometrach od 5 do 10 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na czwartek 7.07
Pogoda na czwartek 7.07tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Sobota upłynie pod znakiem pogodnej aury. W całym kraju odczujemy chłód, a pogoda neutralnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Sobota zapowiada się pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Podkarpaciu, przez 8 st. C w centrum kraju, do 10 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej. Powieje wschodni, słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeorologiczne - sobota 19.03

Wilgotność powietrza wahać się będzie od 70 do 80 procent. Wszędzie będzie odczuwalny chłód. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne.

Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr ze wschodu będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1031 hPa. 

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Pogodna aura. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1046 hPa. 

Pogoda na dziś - Poznań

Prognozuje się pogodną aurę. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia sięgnie 10 st. C. Wschodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. W południe ciśnienie wyniesie 1032 hPa. 

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. W południe barometry wskażą 1027 hPa. 

Pogoda na dziś - Kraków

Pogodna aura. Temperatura maksymalna wzrośnie do 7 st. C. Powieje wschodni wiatr, słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 1015 hPa. 

Warunki drogowe w sobotę
Warunki drogowe w sobotętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: JacekOlejniczak/Kontakt 24

Pozostałe wiadomości