TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na jutro - sobota 13.11. Noc będzie mglista, za dnia do 12 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 12.11

Pogoda na jutro. Nadchodząca noc miejscami będzie mglista. Za dnia, czyli w sobotę 13.11, może nieco popadać. W najcieplejszym momencie dnia termometry wskażą 12 stopni.

Pogoda na noc: zachmurzenie duże z niewielkimi przejaśnieniami. Na zachodzie spadnie słaby deszcz do trzech litrów wody na metr kwadratowy. Poza tym będzie mglisto. Termometry pokażą minimum od -1 stopnia Celsjusza na Podlasiu do 4 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu.

Pogoda na sobotę 13.11

Pogoda na jutro: zachmurzenie duże z nielicznymi przejaśnieniami. Na zachodzie, północy i w centrum pojawią się opady deszczu o sumie do 3 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Wiatr z południowego wschodu będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na sobotę 13.11
Pogoda na sobotę 13.11tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w sobotę 13.11

Wilgotność powietrza w całym kraju sięgnie około 90 procent. Odczuwać będziemy chłód, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 13.11
Warunki biometeorologiczne w sobotę 13.11tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy na barometrach zobaczymy 1019 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, może popadać. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe barometry pokażą 1017 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Miejscami mglisto. Na termometrach zobaczymy minimum 2 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy ciśnienie osiągnie 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 987 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno, okresami deszczowo. Temperatura minimalna sięgnie 2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. O północy barometry wskażą 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1004 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno z przejaśnieniami. Miejscami może być mglisto. Termometry pokażą minimum 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. O północy na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na ogół pochmurno z opadami deszczu. Możliwe niewielkie przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno z przejaśnieniami. Temperatura minimalna sięgnie 3 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. O północy barometry pokażą 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno z deszczem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 8 st. C. Z południowego wschodu powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry wskażą 1000 hPa.

Autor:kw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości