Pogoda na jutro - niedziela 13.02. Słonecznie, ale chwilami wietrznie

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 13.02

Pogoda na jutro. Niedziela zapowiada się słonecznie. Termometry wskażą maksymalnie od 3 do 8 stopni Celsjusza, a wiatr momentami mocno powieje. Aura korzystnie wpłynie na samopoczucie.

W nocy będzie pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, przez -3 st. C w centrum kraju, do -1 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr powieje z kierunku południowego, słabo i umiarkowanie, tylko na północy chwilami dość silnie.

Pogoda na niedzielę

Dzień upłynie pod znakiem słonecznej aury. Więcej chmur pojawi się jedynie na zachodzie, północy i w centralnej części kraju. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie, przez 6 st. C w centrum, do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny, w porywach rozpędzając się do 50-60 km/h.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia znajdzie się na poziomie około 70 procent. Na Podlasiu, częściowo na Warmii i Mazurach oraz Lubelszczyźnie będzie odczuwalny chłód, natomiast mieszkańcy pozostałej części kraju odczują komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometo w niedzielę
Warunki biometo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -4 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, o północy barometry wskażą 1017 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do -3 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany, chwilami silniejszy. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1025 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogodnie, okresami więcej chmur. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Powieje południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1016 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -3 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1016 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie, okresami więcej chmur. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1007 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do -3 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1013 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje południowo zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 1005 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie południowy, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje południowo zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 998 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/s_bawor

Pozostałe wiadomości