Pogoda na jutro - niedziela 02.04. Noc i dzień z opadami. W wielu miejscach będzie to deszcz ze śniegiem

Autor:
ps,
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Najbliższa noc i niedziela w większości kraju upłyną pod znakiem opadów. Mieszkańcy dużego obszaru Polski powinni spodziewać się mieszanki deszczu ze śniegiem. Będzie zimno.

W nocy będzie pochmurno z przejaśnieniami. W województwach południowo-wschodnich pojawią się opady deszczu, a na pozostałym obszarze Polski okresowo możliwy jest deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie od 0 stopni Celsjusza na Warmii do 6 st. C na Ziemi Rzeszowskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, przeważnie północny.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noc tvnmeteo.pl

Pogoda na niedzielę 02.04

Dzień zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. W południowej, wschodniej i środkowej Polsce wystąpią opady deszczu. W niektórych miejscach, zwłaszcza w pasie od Podlasia, przez centralne regiony, po Dolny Śląsk popada deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 st. C na Warmii do 10 st. C na Podkarpaciu. Z kierunku północnego powieje umiarkowany, okresami silniejszy. wiatr. W północnej części kraju jego porywy mogą sięgać 60 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia będzie wysoka, na dużym obszarze kraju przekraczając 90 procent. Mieszkańcy całej Polski odczują zimno. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

W nocy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie zachmurzenie okaże się duże. Okresami popada deszcz lub deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie 1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1012 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka w niedzielę pogodna aura. Termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr z północy okaże się umiarkowany, okresami silniejszy. Na barometrach zobaczymy w południe 1022 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Noc w Krakowie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy 5 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie o północy wyniesie 977 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Niedziela w Krakowie upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Po południu może popadać także deszcz ze śniegiem. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 9 st. C. Północny wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy. Barometry wskażą w południe 983 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc przyniesie w Poznaniu zmienne zachmurzenie, okresami pojawi się deszcz lub deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, będzie wiał z północnego wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Przed mieszkańcami Poznania pogodna niedziela. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Powieje umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północy. Barometry wskażą w południe 1009 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

W nocy w Warszawie zachmurzenie będzie duże, okresami popada deszcz lub deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą 2 st. C. Północno-wschodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie o północy wyniesie 994 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Na niedzielę w Warszawie prognozuje się duże zachmurzenie, okresami wystąpią opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna osiągnie 5 st. C. Północny wiatr okaże się umiarkowany, okresami silniejszy. Na barometrach zobaczymy w południe 1003 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Mieszkańców Wrocławia czeka w nocy duże zachmurzenie, okresami popada deszcz lub deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna wyniesie 3 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie o północy osiągnie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu przyniesie duże zachmurzenie z przejaśnieniami, okresami prognozuje się opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z północy. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1003 hPa.

Warunki drogowe w niedzielę
Warunki drogowe w niedzielętvnmeteo.pl

Autor:ps, anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: stock.adobe.com

Pozostałe wiadomości