TVN Meteo | Prognoza

Pogoda na dziś - sobota 13.11. Dzień pod znakiem chmur, do 12 stopni

TVN Meteo | Prognoza

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na poniedziałek 17.01
Prognoza pogody na poniedziałek 17.01tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś 13.11

Pogoda na dziś zapowiada się pochmurno. Należy spodziewać się także słabych opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 12 stopni Celsjusza.

Pogoda na dziś: na niebie pojawi się duże zachmurzenie z nielicznymi przejaśnieniami. Mieszkańcy zachodnich, północnych i centralnych regionów muszą spodziewać się opadów deszczu rzędu 3 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

Warunki biometeo w sobotę 13.11

W całym kraju wilgotność powietrza wyniesie około 90 procent. Odczujemy chłód. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w sobotę 13.11
Warunki biometeorologiczne w sobotę 13.11tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Zrobi się pochmurno, może także popadać. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Wystąpi duże zachmurzenie z przejaśnieniami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie sięgnie 987 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 9 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego wschodu. Ciśnienie w południe osiągnie 1004 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

Na ogół pochmurno, pojawią się opady deszczu. Możliwe niewielkie przejaśnienia. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Będzie pochmurno i deszczowo. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości