Pogoda na dziś - czwartek 09.02. U jednych mróz, u innych "ciepło". Chwilami może mocniej powiać

Autor:
ps,as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Czwartek 09.02 upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Wiatr będzie się mocno rozpędzać, a termometry wskażą od -2 do 6 stopni Celsjusza w najcieplejszym momencie dnia.

W czwartek zachmurzenie będzie zmienne. Temperatura maksymalna wyniesie od -2 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 6 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr, wiejący z kierunku południowo-zachodniego, na ogół będzie słaby i umiarkowany, jego porywy mogą jednak wynieść do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza sięgnie około 60 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne pozostaną bez wpływu na nasze samopoczucie.

Warunki biometeo w czwartek
Warunki biometeo w czwartektvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W czwartek w Warszawie będzie na ogół pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 0 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe barometry wskażą 1023 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Czwartek w Gdańsku, Gdyni i Sopocie upłynie pod znakiem pogodnej aury. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 1 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr, okresami w porywach osiągający prędkość do 40-60 km/h. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1031 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W czwartek w Poznaniu będzie pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 5 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1022 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Czwartek przyniesie mieszkańcom Wrocławia pogodną aurę. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe osiągnie 1020 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

W Krakowie czwartek zapowiada się pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 1 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 1009 hPa.

Autor:ps,as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24/Jaga_

Pozostałe wiadomości