Tej nocy energicznie wkroczy nad Polskę front niosący śnieg. Uwaga na dużą zmianę ciśnienia00:53Pogoda w Polsce znów zapowiada się niespokojnie.
Prognoza pogody na dziś: silne podmuchy wiatru01:02Na przeważającym obszarze Polski aura nie będzie miała wpływu na samopoczucie.
Kolejny niż czai się tuż za rogiem. "Diametralna zmiana pogody"00:53Prognoza pogody na najbliższe dni.
Lawinowa "trójka" w Tatrach. Zagrożenie wzrosło także na Babiej Górze01:02Ratownicy przestrzegają przed wycieczkami w góry.
Pierwsza pełnia Księżyca w 2022 roku za nami. Pokazaliście, jaka była piękna00:51Na Kontakt 24 dostaliśmy Wasze relacje.
"Dwa dni spokoju, w czwartek znowu załamanie pogody"01:40Oprócz napływu chłodu i silnego wiatru, należy spodziewać się intensywnych opadów śniegu.
Alerty hydrologiczne IMGW. Poziom wody na Wybrzeżu wciąż może się wahać01:02Miejscami przekroczone mogą zostać stany ostrzegawcze.
Pogoda jest i będzie niebezpieczna. Alerty IMGW w większości kraju01:02Sprawdź, gdzie aura może być niebezpieczna.
Wichury i burze śnieżne przeszły przez Polskę. Kilkaset uszkodzonych budynków, brak prądu, ranni 04:07Wieczorem w poniedziałek bez prądu pozostawało kilkadziesiąt tysięcy odbiorców.
Burza śnieżna przeszła przez Warszawę. Powalone drzewa, zniszczone dachy, uszkodzone auta00:25W ciągu kilkunastu minut zrobiło się biało.
Tak pogoda zmieniła się w kilka minut. Zimowa burza nad Łodzią02:02Strażacy usuwają między innymi przewrócone drzewa i połamane gałęzie.
Gdzie jest burza. Grzmi, pada, silnie wieje04:07Śledź w tvnmeteo.pl aktualną sytuację pogodową w kraju.
"Burze śnieżne są rzadkim zjawiskiem w Polsce". Synoptyk wyjaśnia, jak powstają04:07Burze śnieżne mogą być bardzo niebezpieczne, bardzo szybko robi się ślisko i wieje silny wiatr.
Wiatr przewrócił ciężarówkę na bariery energochłonneUtrudnienia na S8 w Wyszkowie, zator na jezdni w stronę Warszawy.
Wiatr porwał przęsło przy budowie stacji metra. Jeden z pracowników został ranny00:38Wypadek przy budowie stacji metra Bemowo.
Samolot musiał zawrócić do Gdańska. "Z powodu warunków atmosferycznych"00:55Miał lecieć do Trondheim w Norwegii, ale musiał zawrócić do Polski.
Cała Polska objęta ostrzeżeniami przed silnym wiatrem00:36W porywach może wiać do 110 kilometrów na godzinę.
Pogoda 16 dni: powoli zmierzamy w kierunku większej zimy01:02Nowy tydzień zaczniemy od ochłodzenia, które będzie poprzedzone silną wichurą w całej Polsce.
Turysta spadł z Buli pod Rysami. Ma ciężkie obrażenia02:41W Tatrach panują bardzo trudne warunki turystyczne.