Pogoda na jutro - wtorek 15.11. Po mglistej nocy przyjdzie chłodny, wilgotny dzień

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Pogoda na noc 27/28.01
Pogoda na noc 27/28.01tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro

Pogoda na jutro, czyli na wtorek 15.11. W nocy w prawie całym kraju będzie pochmurno, a miejscami mogą wystąpić mgły i mżawki. Podobna aura będzie towarzyszyła nam w ciągu dnia, ale w niektórych regionach niebo będzie się przejaśniać. Termometry pokażą od 6 do 13 stopni Celsjusza.

Noc zapowiada się pochmurno i mglisto. Miejscami mogą wystąpić mżawki, zaś w południowej i zachodniej Polsce prognozowane są przejaśnienia i rozpogodzenia. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza na Śląsku do 8 st. C na Pomorzu Gdańskim. Z kierunków południowych powieje słaby, miejscami umiarkowany wiatr.

Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl

Pogoda na jutro - wtorek 15.11

We wtorek powinniśmy spodziewać się pochmurnej aury, ale w południowej, centralnej i zachodniej Polsce niebo będzie się rozpogadzać. Lokalnie mogą wystąpić mżawki lub zamglenia. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Ze zmiennych kierunków powieje przeważnie słaby wiatr.

Prognoza pogody na wtorek
Prognoza pogody na wtorektvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne

W ciągu dnia wilgotność powietrza wyniesie od 70 do 90 procent, z czego najbardziej wilgotno będzie w północnej i wschodniej Polsce. Tam również odczujemy zimno, zaś w pozostałej części kraju - chłód. Na terenie całej Polski zapanują niekorzystne warunki atmosferyczne.

Warunki biometeo we wtorek
Warunki biometeo we wtorektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

W Warszawie spodziewana jest pochmurna i mglista noc, a momentami może wystąpić mżawka. Termometry wskażą minimalnie 6 st. C. Południowy wiatr okaże się słaby. O północy ciśnienie osiągnie 1006 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Wtorek przyniesie w Warszawie na ogół pochmurną aurę z możliwą mżawką. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 9 st. C. Powieje słaby wiatr z kierunków zachodnich. Barometry w południe wskażą 1002 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie noc będzie pochmurna i mglista, prognozowana jest także mżawka. Temperatura w ciągu nocy spadnie do 8 st. C. Południowy wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Na barometrach zobaczymy o północy 1018 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Mieszkańców Gdańska, Gdyni i Sopotu czeka pochmurny i mglisty wtorek. W ciągu dnia może wystąpić mżawka. Termometry pokażą do 10 st. C. Wiatr z północnego wschodu okaże się słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Noc w Poznaniu zapowiada się dość pogodnie, chociaż może wystąpić mgła. Na termometrach zobaczymy minimalnie 5 st. C. Zmienny wiatr będzie wiał słabo. O północy barometry pokażą 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Wtorek upłynie w Poznaniu pod znakiem pogodnego nieba. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Na barometrach w południe zobaczymy 1010 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

We Wrocławiu spodziewana jest pogodna noc. W najchłodniejszym momencie nocy termometry pokażą 2 st. C. Słaby wiatr powieje z kierunków południowych. O północy ciśnienie osiągnie 1003 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

We wtorek we Wrocławiu zapanuje małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy do 13 st. C. Wiatr z południowego zachodu okaże się słaby. Barometry wskażą w południe 1000 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

W Krakowie noc będzie pogodna. Temperatura spadnie do minimalnie 3 st. C. Wiatr będzie słaby, południowy. Na barometrach zobaczymy o północy 991 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Wtorek przyniesie mieszkańcom Krakowa pogodną aurę. W ciągu dnia termometry pokażą do 12 st. C. Powieje słaby wiatr południowo-zachodni. W południe ciśnienie wyniesie 985 hPa.

Warunki drogowe we wtorek
Warunki drogowe we wtorektvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości