TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - piątek 29.10. Rosamunde będzie rządzić pogodą

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 28.10

Pogoda jutro zapowiada się bardzo przyjemnie. Na niebie pojawi się niewielkie zachmurzenie, a w najcieplejszym momencie dnia termometry mogą pokazać nawet 18 stopni Celsjusza. Prognozowane są silniejsze porywy wiatru.

Polska pozostaje pod wpływem rozległego i pogodnego wyżu Rosamunde z centrum ulokowanym w piątek nad Ukrainą. Zachodnie regiony kraju będą stopniowo dostawać się w zasięg wiru niżowego znad Atlantyku. Z południa napływa ciepłe, łagodne powietrze.

Pogoda na noc

Pogoda na noc: pogodnie. Na południu miejscami zrobi się mglisto. Temperatura minimalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Górnym Śląsku, przez 5 st. C w centrum kraju, do 7 st. C na Wybrzeżu. Powieje z południa, słabo i umiarkowanie. Na północy okresami może wiać dość silnie - w porywach do 50 kilometrów na godzinę.

Pogoda na jutro - piątek, 29.10

Pogoda na jutro: poranek na południu będzie mglisty. W ciągu dnia w całym kraju prognozowane jest małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 14 st. C na Pomorzu, przez 16 st. C w centrum kraju, do 18 st. C w Małopolsce. Powieje południowy, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr. Na północy może rozpędzać się w porywach do 50 km/h, zaś w górach do 70 km/h.

Pogoda na piątek 29.10
Pogoda na piątek 29.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w piątek, 29.10

Najwyższa wilgotność powietrza wystąpi w północnych regionach kraju. Odczujemy komfort termiczny, a biomet będzie korzystny.

Warunki biometeorologiczne w piątek 29.10
Warunki biometeorologiczne w piątek 29.10tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie. Temperatura minimalna sięgnie 4 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Wiatr z południa będzie słaby i umiarkowany, choć chwilami może przybierać na sile. Ciśnienie w południe osiągnie 1007 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południa. O północy barometry wskażą 1020 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Południowy wiatr będzie słaby i umiarkowany, chwilami może wiać mocniej. W południe ciśnienie sięgnie 1017 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Termometry pokażą minimum 4 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1008 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 16 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południa. Chwilami wiatr może być silniejszy. W południe barometry pokażą 1005 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie, nad ranem możliwe mgły. Na termometrach zobaczymy minimum 2 st. C. Wiatr z południa będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie 17 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa, który okresami może być silniejszy. W południe na barometrach zobaczymy 1002 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie, nad ranem mglisto. Termometry pokażą minimum 2 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 18 st. C. Powieje południowy, słaby i umiarkowany wiatr. Chwilami porywy mogą być silniejsze. W południe barometry wskażą 992 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości