TVN Meteo | Pogoda

Pogoda na jutro - czwartek 30.12. Miejscami deszcz lub deszcz ze śniegiem, do 10 stopni

TVN Meteo | Pogoda

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc
Prognoza pogody na noctvnmeteo.pl
wideo 2/5
Pogoda na jutro 30.12

Pogoda na jutro, czyli czwartek 30.12, zapowiada się na ogół pochmurno, pojawią się także opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Polska dostała się pod wpływ potężnego wiru niżowego Sebastian znad Północnego Atlantyku. Niż pcha w naszą stronę ciepłe, łagodne masy powietrza polarnego z kolejnymi frontami atmosferycznymi. W czwartek temperatura powietrza już w całym kraju przekroczy 0 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc

Pogoda na noc: pochmurno. Na północnym wschodzie i wschodzie kraju słabe opady śniegu i marznącego deszczu. Nad ranem wzdłuż zachodniej granicy kraju pojawią się słabe opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez -1 st. C w centrum kraju, do 3 st. C na Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

Pogoda na jutro - czwartek 30.12

Pogoda na jutro, czyli czwartek 30.12, pochmurno z przemieszczającymi się od zachodu w głąb kraju opadami mżawki i deszczu do 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na północnym wschodzie Polski wystąpią słabe opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna sięgnie od 1 st. C na Suwalszczyźnie, przez 5 st. C w centrum kraju, do 9-10 st. C na Ziemi Lubuskiej. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

Pogoda na czwartek 30.12
Pogoda na czwartek 30.12tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.12

Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie ponad 90 procent. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.12
Warunki biometeorologiczne w czwartek 30.12tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pochmurno, słaby śnieg z deszczem marznącym. Temperatura minimalna sięgnie -2 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 999 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Pochmurno, niewykluczony słaby deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie umiarkowany i okresami dość silny - do 55 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1001 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pochmurno, słaby deszcz marznący. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu. O północy barometry wskażą 1009 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno, okresami deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 4 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie umiarkowany i okresami dość silny. Będzie rozpędzać się do 60 km/h. W południe ciśnienie sięgnie 1009 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pochmurno. Termometry pokażą minimum 1 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie o północy osiągnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Pochmurno, okresami deszcz i mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Umiarkowanie i okresami dość silnie powieje z południowego zachodu. W porywach wiatr rozpędzi się do 55 km/h. W południe barometry pokażą 1002 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pochmurno, okresami słaby deszcz lub mżawka. Na termometrach zobaczymy minimum 2 st. C. Wiatr z południowego zachodu będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie o północy wyniesie 997 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Pochmurno, okresami deszcz i mżawka. Temperatura maksymalna sięgnie 8 st. C. Powieje umiarkowany i okresami dość silny wiatr z południowego zachodu. W porywach będzie rozpędzał się do 50 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1000 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pochmurno. Termometry pokażą minimum -2 st. C. Z południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. O północy ciśnienie osiągnie 988 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno, okresami deszcz i mżawka. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Powieje południowo-zachodni, umiarkowany i okresami dość silny wiatr. Jego porywy będą osiągać do 50 km/h. W południe barometry wskażą 990 hPa.

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości