Pogoda na dziś - środa, 29.03. Początkowo pogodne niebo będzie się zasnuwać chmurami

Autor:
anw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w poniedziałek
Warunki biometeo w poniedziałektvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Na środę 29.03 synoptycy prognozują stopniowy wzrost zachmurzenia, który postępować będzie od zachodu. Termometry pokażą od 5 do 10 stopni. Biomet przeważnie będzie korzystny.

Środa przyniesie początkowo pogodną aurę, jednak w ciągu dnia prognozowany jest stopniowy wzrost zachmurzenia do całkowitego. Nastąpi on od zachodu. Po południu na Pomorzu może słabo popadać deszcz, za to w Warszawie pogodna aura dopisze przez cały dzień. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 7 st. C w centrum kraju do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu i zachodu.

Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wahać się będzie od 50 do 80 procent. Warunki biometeorologiczne okażą się neutralne na północnym zachodzie Polski, w pozostałych regionach będzie korzystny.

Warunki biometeo w środę
Warunki biometeo w środętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

Przed mieszkańcami Warszawy słoneczna środa. Temperatura maksymalna osiągnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Barometry wskażą w południe 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Środa w Gdańsku, Gdyni i Sopocie początkowo zapowiada się słonecznie, jednak w ciągu dnia prognozuje się wzrost zachmurzenia do dużego. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany. Na barometrach zobaczymy w południe 1019 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Na środę w Poznaniu prognozuje się umiarkowane zachmurzenie, wzrośnie ono jednak do całkowitego. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, będzie wiał z kierunków południowych. Ciśnienie wyniesie w południe 1009 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W środę we Wrocławiu wystąpi duże zachmurzenie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wyniesie 10 st. C. Wiejący z południa wiatr będzie słaby. Na barometrach zobaczymy w południe 1000 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Środa w Krakowie upłynie pod znakiem pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Powieje zachodni, słaby wiatr. Ciśnienie osiągnie w południe 995 hPa.

Warunki drogowe w środę
Warunki drogowe w środętvnmeteo.pl

Autor:anw

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości