Pogoda na dziś - poniedziałek 27.03. Od deszczu po śnieg. Maksymalnie 7 stopni

Autor:
kw
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeo w sobotę
Warunki biometeo w sobotętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś, czyli w poniedziałek 27.03, zapowiada się pochmurno. W wielu regionach kraju wystąpią opady. Miejscami spadnie śnieg. Będzie zimno - w najcieplejszym miejscu w kraju na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza.

W poniedziałek będzie pochmurno, ale jest szansa na przejaśnienia lub - jak we wschodniej części kraju - rozpogodzenia. Na wschodzie może popadać deszcz. W północnych i zachodnich regionach niewykluczony jest śnieg. Z kolei w centrum i na południu spadnie deszcz ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Podkarpaciu. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Miejscami jednak jego porywy osiągać będą do 40-60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeorologiczne - poniedziałek 27.03

Wilgotność powietrza wyniesie około 70-90 procent. Odczuwać będziemy zimno, a pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 27.03tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Poniedziałek w Gdyni, Gdańsku i Sopocie przyniesie zmienne zachmurzenie i przelotny śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje północno-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. Chwilami może być silniejszy. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańców Krakowa czeka bardzo pochmurny poniedziałek. Prognozowane są opady deszczu, które będą przechodzić w śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje północno-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami w porywach może rozpędzać się do ponad 60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 973 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W ciągu dnia w Poznaniu niebo będzie dużym zachmurzeniem, ale jest szansa na przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. Chwilami może przybierać na sile. W południe barometry pokażą 997 hPa.

Pogoda na dziś - Warszawa

W poniedziałek mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się dużego zachmurzenia. Początkowo padać będzie deszcz, ale w ciągu dnia zmieni się on w śnieg. Temperatura maksymalna sięgnie 4 st. C. Powieje przeważnie umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 990 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

We Wrocławiu dzień upłynie pod znakiem dużego zachmurzenia. Wystąpią opady deszczu, które stopniowo przechodzić będą w śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny, północno-zachodni wiatr. Okresami jego porywy mogą rozpędzać się do 40-60 km/h. W południe barometry wskażą 994 hPa.

Warunki drogowe w poniedziałek 27.03
Warunki drogowe w poniedziałek 27.03tvnmeteo.pl
Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:kw

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24

Pozostałe wiadomości