Pogoda na dziś - czwartek 06.10. Nawet 22 stopnie, ale też porywisty wiatr

Autor:
as
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na środę
Prognoza pogody na środętvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda dziś, czyli w czwartek 06.10, przyniesie nam pochmurną, miejscami deszczową, aurę z rozpogodzeniami. Uwaga: powieje.

W czwartek niebo nad Polską zasnują chmury, ale w ciągu dnia prognozowane są rozpogodzenia. Na Pomorzu mogą wystąpić okresowe opady do 2-4 litrów deszczu na metr kwadratowy. Temperatura w ciągu dnia wyniesie od 16 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim, przez 19 st. C w centralnej Polsce do 22 st. C na południowym wschodzie. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z zachodu. Spodziewane są porywy wiatru do 50-60 kilometrów na godzinę, na północy kraju osiągające do 70-80 km/h.

Prognoza pogody na czwartek 06.10
Prognoza pogody na czwartek 06.10tvnmeteo.pl

Warunki biometeorologiczne - czwartek 06.10

Wilgotność powietrza w czwartek wyniesie od 60 do 80 procent. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne w pasie Wybrzeża, północnej części Warmii, Mazur i Suwalszczyzny, jak również w centralnej i południowej Polsce.

Warunki biometeo w czwartek 06.10
Warunki biometeo w czwartek 06.10tvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W czwartek mieszkańców Warszawy czeka pochmurny dzień, ale z możliwymi rozpogodzeniami. W najcieplejszym momencie dnia na termometrach zobaczymy 19 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z kierunków zachodnich, który w porywach rozwinie prędkość 50 km/h. Barometry wskażą w południe 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

W Gdańsku, Gdyni i Sopocie prognozowany jest pochmurny czwartek. W ciągu dnia niebo może się rozpogadzać, ale może również spaść przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 17 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach osiągający 50-70 km/h. W południe ciśnienie osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

W Poznaniu czwartek przyniesie zachmurzone niebo i rozpogodzenia. W ciągu dnia temperatura wzrośnie maksymalnie do 18 st. C. Umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach rozwijający 50 km/h, powieje z zachodu. Na barometrach zobaczymy w środku dnia 1014 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

W czwartek nad Wrocławiem zapanuje pochmurna aura, ale z możliwością rozpogodzeń. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 20 st. C. Wiatr z kierunków zachodnich okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach osiągający do 50 km/h. W południe barometry wskażą 1012 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Czwartek w Krakowie będzie pochmurny, jednak w ciągu dnia niebo może się rozpogadzać. Termometry pokażą maksymalnie 21 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr zachodni, który w porywach rozwinie do 50 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1000 hPa.

Warunki drogowe w czwartek 06.10
Warunki drogowe w czwartek 06.10tvnmeteo.pl

Autor:as

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości