Pogoda na jutro: sobota z opadami deszczu w całym kraju

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Prognoza pogody na noc z piątku na sobotę 27/28.08
Prognoza pogody na noc z piątku na sobotę 27/28.08tvnmeteo.pl
wideo 2/5
Prognoza pogody na sobotę 28.08

Pogoda na jutro w całym kraju zapowiada się na ogół pochmurno, wystąpią też przelotne opady deszczu. Termometry wskażą maksymalnie do 21 stopni Celsjusza.

Pogoda na noc: zachmurzenie będzie umiarkowane i duże. Na Śląsku , w województwach północnych i wschodnich pojawią się opady deszczu o sumie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura minimalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Ziemi Lubuskiej i 8 st. C na Dolnym Śląsku do 12 st. C na Suwalszczyźnie. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunków zmieniających się.     

Pogoda na sobotę 28.08

Pogoda na jutro: czeka nas duże zachmurzenie, choć jest szansa na przejaśnienia. Wystąpią opady deszczu, ale będą przelotne, do 1-5 l/mkw. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16 st. C na Ziemi Lubuskiej, przez 17 st. C na Dolnym Śląsku i Podlasiu, do 21 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie na ogół słaby, tylko miejscam umiarkowany. Powieje ze zmieniających się kierunków, z przewagą zachodniego. 

Prognoza pogody na sobotę 28.08
Prognoza pogody na sobotę 28.08tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w sobotę 28.08

Wilgotność powietrza w ciągu dnia osiągnie około 90 procent. Na obszarze całej Polski będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 28.08
Warunki biometeo w sobotę 28.08tvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Trójmiasto

Zachmurzenie duże i opady deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 13 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie waha się, o północy barometry wskażą 1013 hektopaskali.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, północny i północno-wschodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1015 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie. Temperatura spadnie minimalnie do 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Ciśnienie spada, o północy osiągnie 985 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 19 st. C. Powieje słaby, południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe spadnie do 983 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie. Temperatura minimalna wyniesie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie waha się, o północy osiągnie 1002 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Zachmurzenie duże i opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać w południe wyniesie 1002 hPa.

Pogoda na noc - Warszawa

Zachmurzenie duże i opady deszczu. Temperatura spadnie minimalnie 10 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. Ciśnienie rośnie, o północy osiągnie 1000 hPa

Pogoda na jutro - Warszawa

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje słaby, zachodni wiatr. Ciśnienie będzie się wahać, w południe osiągnie 1000 hPa.  

Pogoda na noc - Wrocław

Zachmurzenie duże z opadami deszczu. Temperatura minimalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.  Ciśnienie rośnie, o północy wyniesie 998 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Zachmurzenie duże i opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Powieje słaby, północno-zachodni wiatr. Ciśnienie w południe wzrośnie do 999 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości