Najnowsze

Pogoda na dziś: w wielu regionach pojawi się deszcz, do 9 stopni

Najnowsze

Pogoda na sobotę 7.12
Pogoda na sobotę 7.12tvnmeteo.pl
wideo 2/12

W sobotę pogodnie będzie tylko na południowym wschodzie kraju, w pozostałych regionach popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

W sobotę na południowym wschodzie będzie pogodnie. Poza tym wystąpią opady deszczu. Termometry wskażą od 4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr powieje z południowego zachodu. Na północy w porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

Warunki biometeo

Najwyższą wilgotność powietrza odnotujemy na północy i zachodzie kraju. Wyniesie tam powyżej 80 procent. Na południowym wschodzie nieznacznie spadnie. W przeważającej części kraju będzie odczuwalny komfort termiczny, tylko na wschodzie - chłód. Warunki biometeorologiczne w regionach południowo-wschodnich okażą się neutralne, poza tym - niekorzystne.

Warunki biometeo w sobotę 7.12
Warunki biometeo w sobotę 7.12tvnmeteo.pl

Pogoda Warszawa

Okresami popada deszcz, na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 50 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie po południu spadnie do 993 hPa.

Pogoda Poznań

Okresami pojawią się opady deszczu, termometry pokażą do 8 st. C. Wiatr będzie wiał umiarkowanie i dość silnie, w porywach do 55 km/h, z południowego zachodu. Ciśnienie po południu spadnie do 993 hPa.

Pogoda Gdańsk

Okresami popada deszcz, na termometrach zobaczymy do 7 st. C. Wiatr będzie dość silny, w porywach do 60 km/h. Powieje z kierunku południowo-zachodniego. Ciśnienie po południu spadnie do 1000 hPa.

Pogoda Wrocław

Okresami pojawią się opady deszczu, termometry wskażą maksymalnie 9 st. C. Południowo-zachodni, umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągnie prędkośc do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 994 hPa.

Pogoda Kraków

Pogodnie, na termometrach zobaczymy do 6 st. C. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 986 hPa.

Autor: ps,anw/map / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości