Pogoda na dziś: spadnie kolejna porcja śniegu

[object Object]
Pogoda na noc 12/13.01tvnmeteo.pl
wideo 2/18

We wszystkich regionach kraju w środę można spodziewać się opadów śniegu. Jezdnie będą śliskie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 3 stopni Celsjusza.

Środa zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Spadnie od 1 do 5 centymetrów. Na drogach będzie ślisko. Termometry pokażą od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie około 90 procent. W całym kraju będzie zimno, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

Warunki biometeo w środę 13.01
Warunki biometeo w środę 13.01tvnmeteo.pl

Pogoda Trójmiasto

NOC: pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. Ciśnienie spada, o północy odnotujemy 999 hPa.

DZIEŃ: pochmurno z opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1001 hPa.

Pogoda Kraków

NOC: pochmurno z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy -3 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie spada, o północy odnotujemy 977 hPa.

DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 1 st. C. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 980 hPa.

Pogoda Poznań

NOC: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu. Ciśnienie rośnie, o północy odnotujemy 994 hPa.

DZIEŃ: pochmurno z opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 2 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 995 hPa.

Pogoda Warszawa

NOC: przeważnie pochmurno z opadami śniegu do 5 cm. Termometry pokażą -2 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, przeważnie południowo-zachodni wiatr. Ciśnienie spada, o północy na barometrach zobaczymy 989 hPa.

DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 994 hPa.

Pogoda Wrocław

NOC: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Temperatura minimalna wyniesie -1 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z zachodu. Ciśnienie rośnie, o północy na barometrach zobaczymy 992 hPa.

DZIEŃ: pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami śniegu. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 994 hPa.

Autor: anw,ps / Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości