Bieganie firmowe. Relaks, współpraca i integracja

Bieganie firmowe. Relaks, współpraca i integracja
Bieganie firmowe. Relaks, współpraca i integracja
Bieganie firmowe. Relaks, współpraca i integracja

Jeśli praca biurowa przeszkadza ci w biegowych treningach, pomyśl o bieganiu firmowym. Czym to jest wyjaśniamy w magazynie "Rozmowy w biegu" na antenie TVN Meteo Active.

TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

Bieganie firmowe, to bieganie pod szyldem pracodawcy, z ludźmi z pracy i po godzinach pracy. I wbrew pozorom wcale nie jest trudno zacząć, bo pasjonatów biegania przybywa z dnia na dzień. Wystarczy wybadać grunt, skrzyknąć chętnych, zgłosić wniosek o zawiązanie biegowej grupy u szefa i można zaczynać.

Po kilku wspólnych treningach możecie pomyśleć o firmowych zawodach. Jednym z popularniejszych jest Ekiden. To maratońska sztafeta, gdzie każdy członek drużyny przebiega określoną część trasy.

Korzyści dla Ciebie i firmy

Dzięki firmowemu bieganiu zyskujemy nowych znajomych i lepszą atmosferę w pracy.

- To bardzo pomaga w pracy, człowiek jest zrelaksowany i lepiej się współpracuje - mówi Beata Nowakowska z Ministerstwa Sprawiedliwości.

- Bieganie jest bardzo egalitarne. W sztafetach startują dyrektorzy, naczelnicy i zwykli pracownicy. Wszyscy są równi, wszyscy są w stroju biegowym, wszyscy się pocą, wszyscy się męczą, hierarchia służbowa znika - dodaje Mateusz Bettin.

Autor: mar/mk / Źródło: TVN Meteo Active

Pozostałe wiadomości