Informacje
 • Pogoda na dziś: pogodnie w wielu miejscach, od 3 do 6 stopni

  21-11-2020 06:18 Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane
  Prognoza pogody na poniedziałek 30.11 Foto: PAP/EPA/Sergei Ilnitsky | Video: tvnmeteo.pl

  Sobota upłynie na ogół pod znakiem pogodnej aury, choć lokalnie niewykluczone są słabe opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 stopni Celsjusza.

  Sobota przyniesie pogodną aurę, tylko na północy kraju pojawi się stopniowy wzrost zachmurzenia. Na Wybrzeżu i Pomorzu należy spodziewać się słabych opadów deszczu lub mżawki do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na wschodzie i południu, przez 4 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na zachodzie i Pomorzu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z południowego zachodu i zachodu. Na zachodzie i północy wiatr będzie okresami dość silny, w porywach rozpędzi się do 50-70 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się na północy kraju. Odczujemy zimno, na północy będzie także wietrznie i wilgotno. Biomet będzie zróżnicowany - na Wybrzeżu niekorzystny, na południowym wschodzie kraju korzystny, zaś w pozostałych częściach kraju neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Pogodnie i zimno, termometry pokażą maksymalnie 4 st. C. Zachodni wiatr powieje słabo i umiarkowanie. Ciśnienie w południe sięgnie 1019 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno, popada słaby deszcz. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr z zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1026 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie i zimno, po południu wzrost zachmurzenia. Temperatura maksymalna wyniesie 5 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W południe barometry pokażą 1020 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie i zimno, na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe osiągnie 1018 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pogodnie i zimno, termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Powieje zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1008 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...