Informacje
 • Pogoda na dziś: aura źle wpłynie na nasze samopoczucie

  16-04-2021 06:20 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Prognoza pogody na noc 08/09.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Piątek przyniesie nam opady deszczu, a miejscami także deszczu ze śniegiem. Odczujemy chłód, a temperatura maksymalna wyniesie 11 stopni Celsjusza. Pogoda będzie wpływać niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  W piątek należy spodziewać się okresowych opadów deszczu, a na Podkarpaciu deszczu ze śniegiem rzędu 2-7 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 11 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Wiatr z północy powieje słabo i umiarkowanie.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza wystąpi w południowo-wschodniej części kraju. Odczuwać będziemy chłód i wilgoć. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Okresami opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Poznań

  Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie po południu osiągnie 1011 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 7 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północy. Po południu na barometrach zobaczymy 1021 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 6 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu osiągnie 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Okresami opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie 3 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie po południu sięgnie 994 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...