Informacje
 • Pogoda na 5 dni: możliwe burze. Będzie nawet 21 stopni

  26-03-2021 16:00 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky) Foto: Shutterstock | Video: Ventusky

  W nadchodzących dniach gdzieniegdzie będzie padał deszcz, a nawet zagrzmi. Z każdym dniem będzie coraz cieplej. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 21 stopni Celsjusza.

  Sobota upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Wieczorem na Ziemi Lubuskiej niewykluczone są słabe, zanikające burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 17 st. C na Lubelszczyźnie. Powieje słaby i umiarkowany południowo-wschodni wiatr, skręcający na zachodni.

  Miejscami popada deszcz

  Na niedzielę synoptycy prognozują pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na północy miejscami popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Podlasiu do 13 st. C na Pomorzu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni.

  W poniedziałek będzie pochmurno i wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 8 st. C na Podlasiu do 15 st. C na Pomorzu. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z południowego zachodu.

  Do 21 stopni

  Na wtorek synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 13 st. C na Podlasiu do 19 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy.

  Środa upłynie pod znakiem pogodnej aury. Tylko na Pomorzu będzie padał deszcz. Termometry pokażą maksymalnie od 17 st. C na Podlasiu do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-zachodni wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....