Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 3°C 6°C 1°C Przelotne opady
zwiń
Informacje
 • Prognoza pogody na dziś: zimno, pochmurno i mokro

  09-01-2019 06:20 Biomet okaże się niekorzystny
  Omenaa Mensah o pogodzie w czwartek TVN24

  W ciągu dnia w całym kraju spodziewamy się opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą maksymalnie cztery stopnie Celsjusza.

  Środa będzie pochmurna. Dla wschodnich regionów naszego kraju prognozowane są słabe opady śniegu do 1-2 centymetrów, a dla zachodnich deszczu ze śniegiem i deszczu. Uwaga, będzie ślisko. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -4 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, miejscami w porywach do 60 kilometrów na godzinę, ze zmiennych kierunków.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność względna w całym kraju przekroczy 95 procent. Odczujemy zimno i wilgoć. Będzie też wietrznie. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza pogody dla wybranych miast

  WARSZAWA

  Pochmurno i słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo-wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 987 hPa.

  TRÓJMIASTO

  Pochmurno i słaby śnieg. Termometry pokażą maksymalnie 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z północnego wschodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku w południe wyniesie 1002 hPa.

  KRAKÓW

  Pochmurno i opady śniegu. Temperatura maksymalna wzrośnie do 1 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany będzie wiał z południowego zachodu. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 969 hPa.

  POZNAŃ

  Pochmurno i śnieg z deszczem. Temperatura maksymalna wzrośnie do 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami okaże się silniejszy. Powieje z północnego zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 988 hPa.

  WROCŁAW

  Pochmurno i śnieg z deszczem. Temperatura wzrośnie do 2 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami okaże się silniejszy. Powieje z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 984 hPa i będzie rosnąć.

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...