Informacje
 • Północ i północny-zachód w strefie deszczu

  18-09-2011 06:10 Szczegółowa prognoza TVN Meteo

  W niedzielę popada na północy i północnym-zachodzie

  Shutterstock

  W ciągu dnia sporego zachmurzenia, deszczu i burz spodziewać się możemy na północy i północnym-zachodzie. Słonecznie i, miejscami, gorąco będzie natomiast na południu i południowym-wschodzie.

  W niedzielę wpływ chłodnych mas powietrza odczują mieszkańcy Polski północnej i północno-zachodniej.

  Na północnym-zachodzie stosunkowo ciepło, od 18 st. C w Szczecinie do 22 st. C w Bydgoszczy. Niestety żadne z tamtejszych miast, poza Bydgoszczą, nie będzie wolne od deszczu.

  Na północy i północnym-wschodzie przeważnie pogodnie i bez deszczu. W Gdańsku spadnie deszcz. Najcieplej, bo aż 23 st. C, będzie w Łomży.

  Na Mazowszu, Ziemi Łódzkiej, a także na Lubelszczyźnie synoptycy prognozują niemalże bezchmurne niebo. Aż 25 st. C pokażą termometry w Lublinie. Najniższa temperatura będzie we Włocławku, gdzie słupek rtęci podskoczy do 22 st. C.

  Na południowym-zachodzie spadnie deszcz, który ominie kilka miejsc - m.in. Konin, Piotrków Trybunalski i Częstochowę. Temperatura będzie się wahać od 19 st. C w Zielonej Górze do 25 st. W Opolu.

  Województwa południa i południowego-wschodu będa w niedzielę zdecydowanie najpogodniejsze i najcieplejsze. Po 26 st. C zobaczymy w Tarnowie i w Rzeszowie, 27 - w Krakowie.

  Na północnym-zachodzie wilgotno

  Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 994 hPa i będzie spadać. Wilgotność powietrza utrzyma się na poziomie 60-90 proc. Najniższa będzie na południu i południowym-wschodzie, najwyższa - na północnym-zachodzie. Neutralnych warunków biometeo spodziewamy się na wschodzie i na południu kraju, niekorzystnych - na północy i na zachodzie.

 • Aura
  Niestety to ocieplenie jakie przyjdzie będzie krotkotrwale a po nim nadejdą bardzo niskie temperatury.Dopiero w II połowie tygodnia przyjdzie więcej słońca i trochę wyższe temperatury.W następnych dniach co prawda ma być wiecej slońca ale temparatury będą bez rewelacji a noce za sprawą wyżu bedą strasznie zimne:((Więc grypa też wroci przeziębienie po prostu wielki koszmar pogodowy:(((((
  ~Storms1313 /2011-09-17 21:58
 • zimno
  idzie pogorszenie pogody uwaga GRYPA atakuje
  ~adi /2011-09-17 20:02

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...