Możliwe problemy z wypłatą gotówki. Weekendowe przerwy w bankach

Z kraju

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedziećtvn24bis.pl
wideo 2/3

Brak dostępu do bankowości internetowej i bankomatów. To problemy, które w weekend czekają klientów niektórych banków. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

BZ WBK

W sobotę w godzinach 0.00-9.00 klienci nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej i mobilnej. Podczas przerwy nie będą mogli płacić w sklepach internetowych i korzystać z BLIKA. Niedostępne będą również przelewy natychmiastowe: BlueCash i Express Elixir.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 1.00 do 3:00 mogą występować chwilowe problemy z wpłatami i wypłatami z bankomatów i wpłatomatów.

"Jeśli wiesz, że będziesz potrzebować gotówki, możesz bezpłatnie wypłacić ją wcześniej w bankomacie ING lub sieci Planet Cash, a także w punktach handlowo-usługowych przez tzw. Cashback (usługa dostępna w wybranych sklepach i na stacjach benzynowych)" - radzą przedstawiciele banku.

Raiffeisen Polbank

W niedzielę w godzinach 0.00-6.30 niedostępne będę między innymi systemy i aplikacje bankowe: Mobilny Bank, Mobilny Portfel, R-Online, R-Online Biznes, R-Alerts, a także Wideo Doradca.

R-Online to bankowość elektroniczna, którą można używać na laptopie, tablecie, smartfonie. Daje dostęp do rachunków i kart płatniczych. Usługa Wideo Doradcy umożliwia zaś bezpośrednie połączenie wideo z doradcą lub ekspertem w banku. Ponadto w niedzielę w godzinach 07:00-13:00 mogą występować problemy z realizacją transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure oraz z zamawianiem i płatnościami kartami HCE w aplikacji Mobilny Portfel.

Autor: mb / Źródło: tvn24bis.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock