Kasia Kieli: w nowe 25-lecie wchodzimy silniejsi, niż byliśmy kiedykolwiek

Autor:
mb/dap
Źródło:
TVN24 Biznes
Urodziny TVN. Kasia Kieli: w nowe 25-lecie wchodzimy silniejsi, niż byliśmy kiedykolwiek
Urodziny TVN. Kasia Kieli: w nowe 25-lecie wchodzimy silniejsi, niż byliśmy kiedykolwiekTVN24
wideo 2/6
TVN24Urodziny TVN. Kasia Kieli: w nowe 25-lecie wchodzimy silniejsi niż byliśmy kiedykolwiek

W nowe 25-lecie wchodzimy silniejsi, niż byliśmy kiedykolwiek, bo wchodzimy jako Warner Bros. Discovery. To przed nami stwarza zupełnie nową szansę - mówiła w programie "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN. Kieli dziękowała też widzom. - Są niesamowici, odczuwamy ich sympatię, ich wsparcie na każdym kroku, stoją za nami także w trudniejszych momentach - podkreślała.

25 lat temu, 3 października 1997 roku, wystartowała telewizja TVN. Ogólnopolska stacja miała być spełnieniem marzeń wizjonerów, którzy chcieli dać widzkom i widzom rozrywkę oraz informacje na najwyższym poziomie.

- To jest piękna rocznica i mamy z czego być dumni, każda osoba pracująca w TVN-ie ma z czego być dumna i każdy, kto się przez tę stację przewinął, bo wszyscy ją razem tworzyliśmy. Odwaga, patrzenie w przód, próby wprowadzania nowych formatów, odpowiedzialność za to, co robimy i przede wszystkim dbałość o widza, o to, żeby naszym widzom dostarczyć to, co najlepsze - mówiła w programie "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

Jak wskazywała, świat się rozwija coraz szybciej. - Uważam, że zrobiliśmy ogromny krok naprzód przez ostatnich parę lat, ze względu na to, że z nadawcy telewizyjnego numer jeden, najlepszego w Polsce, wyznaczającego trendy, staliśmy się się grupą mediową numer jeden. W tej chwili nadajemy na wszystkich platformach, mamy numer jeden kanały telewizyjne, mamy największą platformę streamingową w Polsce (Player - red.), mamy fantastyczne serwisy internetowe i w jakiś sposób to wszystko nam się udało rozwinąć - podkreślała Kieli.

Kasia KieliTVN24

"W nowe 25-lecie wchodzimy silniejsi niż byliśmy kiedykolwiek"

Obecnie TVN jest częścią jednej z największej spółek medialnych świata - Warner Bros. Discovery. 

- W nowe 25-lecie wchodzimy silniejsi, niż byliśmy kiedykolwiek, bo wchodzimy jako Warner Bros. Discovery, akurat się to zbiegło i to przed nami stwarza znowu zupełnie coś nowego. W tym momencie jesteśmy na etapie uczenia się, ale to za chwilę będzie już bardzo widoczne na ekranie. Nie ma drugiego takiego domu, nie ma drugiej takiej grupy, gdzie by było TVN24 i CNN. CNN, który mówi, że TVN24 to jest siostrzana telewizja. Nie ma drugiej, gdzie jest TVN, HBO, gdzie jest Player, HBO Max. To wszystko jest w tej jednej rodzinie - mówiła Kasia Kieli.

Kieli była pytana, czego by życzyła widzom na 25. urodziny TVN-u. - Zawsze uważam, że takie duże rocznice to są zarówno życzenia, jak i podziękowania. Chciałabym przede wszystkim bardzo podziękować widzom TVN-u, bo są niesamowici, odczuwamy ich sympatię, ich wsparcie na każdym kroku, stoją za nami w momentach także trudniejszych, więc należą im się ogromne podziękowania - podkreślała.

- Życzę im i nam samym, abyśmy sprostali ich wymaganiom, żebyśmy byli tym, kim oni chcą, bo dla nich pracujemy, my ich reprezentujemy, więc chciałabym, żeby mogli u nas odnaleźć to, czego szukają. Programy, które będą kochali, programy, które będą ich wciągały, informacje, na których mogą polegać i tą odpowiedzialność za słowo, którą zawsze ze sobą nieśliśmy, żeby po prostu byli z nami - dodała.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mb/dap

Źródło: TVN24 Biznes

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości