Ciężarówką uszkodził słup energetyczny. Droga zablokowana

TVN Warszawa | Wawer

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plUszkodzony słup energetyczny na Narcyzowej

Ulica Narcyzowa w Falenicy jest nieprzejezdna po tym, jak kierowca ciężarówki uderzył w słup energetyczny.

Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Ciężarówka złamała słup u podstawy. Musiała o niego zahaczyć. W efekcie słup jest teraz odchylony pod kątem około 60 stopni i wisi przytrzymywany na kablach z jednej i z drugiej strony - relacjonował.

Uszkodzenie jednego słupa spowodowało też problemy z drugim. - Drugi słup też się przechylił najprawdopodobniej pod wpływem obciążenia. Po prostu został naciągnięty - dodaje Marcinczak.

Na Narcyzowej pojawiły się straż pożarna i policja. - Funkcjonariusze przyjechali do kolizji. Zakończyli swoje działania, kiedy na miejsce dotarło pogotowie energetyczne - mówi Tomasz Oleszczuk z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Droga nieprzejezdna

Do czasu usunięcia awarii, Narcyzowa będzie zablokowana.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego z powodu zablokowanego przejazdu Narcyzową autobusy linii 115142213 w obu kierunkach kursują trasą objazdową z pominięciem ulic: NARCYZOWA , OCHOCZA , BYSTRZYCKA. Zawieszeniu uległo też funkcjonowanie przystanków: BYSTRZYCKA 01 , PODKOWY 01 i 02 , OCHOCZA 01 i 02 , NARCYZOWA 01 , WASILKOWSKA 01 i 02 , BARTOSZYCKA 01.

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp/b