Ulice

Zderzenie tramwaju z taksówką. Kierowca poważnie ranny

Ulice

[object Object]
Wypadek z tramwajem na GrójeckiejLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

- Na skrzyżowaniu Grójeckiej i Wawelskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem - podawał we wtorek wieczorem Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl. Były poważne utrudnienia w kursowaniu składów, a także dla samochodów.

Do zdarzenia doszło około 21. - Tramwaj linii 7 jadący w kierunku centrum zderzył się z taksówką. Jedna osoba z samochodu jest poszkodowana, była wyciągana przez strażaków - opisywał nasz reporter.

Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia i policja.

Jak precyzowała Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji, poszkodowany to kierowca taksówki. - W dość poważnym stanie został przewieziony do szpitala - mówi.

Utrudnienia w ruchu

Zarząd Transportu Miejskiego na swojej stronie informował, że w związku z zablokowanym przejazdem w rejonie skrzyżowania Grójecka / Wawelska występowały utrudnienia w kursowaniu linii 1, 7, 9, 14, 15, 25.

"Tramwaje jadące w kierunku krańców Banacha / P+R Al. Krakowska zawracane są na Pl. Narutowicza. Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa Z kursująca na trasie: Pl. Narutowicza - Grójecka - Al. Krakowska - P+R Al. Krakowska" - głosił w komunikacie ZTM.

Występowały także utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 157, 167, 182, 187, 191, 517, 521, 523.

Z problemami musieli się liczyć też kierowcy. - Nie ma przejazdu Grójecką w stronę centrum oraz na Wawelską w kierunku Alej Jerozolimskich. Rozbity tramwaj stoi na środku skrzyżowania - ostrzegał Marcinczak.

kw/b

Pozostałe wiadomości