Przygotuj się na:

STULECIE BITWY WARSZAWSKIEJ

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Zderzenie na Ursynowie. Rozbity samochód, który wiózł próbki do laboratorium

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie auta i samochodu ciężarowego na Ursynowie

Na skrzyżowaniu ulic Pileckiego i Roentgena zderzyły się dwa pojazdy. W jednym z nich przewożone były próbki do badań laboratoryjnych. Jedna osoba została ranna.

Jak przekazała policja, do zdarzenia doszło po godzinie 15 na Ursynowie. - Osobowa skoda zderzyła się z fiatem ducato. Kierowca skody z obrażeniami został zabrany do szpitala - mówił Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

O szczegółach informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Osobowa skoda przewoziła próbki do laboratorium. Na miejscu są straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Skoda została uszkodzona na wysokości drzwi kierowcy. Pracownicy laboratorium przyjechali odebrać próbki, by móc zawieźć je dalej. Są ubrani w specjalne kombinezony - relacjonował Zieliński.

I jak dodał, w miejscu wypadku nie ma większych utrudnień. - Samochody po zderzeniu wylądowały na wyłączonym z użytkowania pasie. Nie blokują ruchu, ale jest wielu gapiów - mówił reporter.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl