Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Zderzenie na trasie S8. "Samochody są bardzo zniszczone"

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  dg/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie na S8

  Z utrudnieniami musieli się liczyć kierowcy podróżujący trasą S8 w kierunku Warszawy. Przed węzłem Opacz doszło do kolizji dwóch aut.

  Samochody zderzyły się na trasie S8 w pobliżu miejscowości Nowe Michałowice pomiędzy węzłami Paszków i Opacz.

  - Z informacji przekazanych przez oficera dyżurnego wynika, że doszło w tym miejscu do kolizji, nikt nie ucierpiał - powiedziała nam Beata Czyszczoń z Komendy Stołecznej Policji. Podkreśliła jednak, że są to wstępne informacje.

  Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz przekazał, że oprócz policji na miejsce przyjechały straż pożarna i pogotowie ratunkowe. - Choć oba samochody są bardzo zniszczone, to najprawdopodobniej uczestnicy wypadku nie będą hospitalizowani - przekazał Węgrzynowicz.

  Poinformował również, że dwa pasy w kierunku Warszawy były zablokowane.

  Przed godziną 20 korek w kierunku stolicy miał blisko trzy kilometry długości.

  Przed godziną 21 Beata Czyszczoń potwierdziła, że nikomu nic poważnego się nie stało. - Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracują jeszcze strażacy, którzy usuwają skutki kolizji. Ruch na miejscu powoli wraca do normy - dodała.

  dg/b

  Źródło: tvnwarszawa.pl