Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Potrącił i uciekł

Ulice

fot. Wojtek85/Kontakt 24

- Na rogu ulic Jana III Sobieskiego i Dolnej doszło do wypadku. Potrącony został pieszy -poinformował na Kontakt 24 internauta Wojtek85. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

Kilka minut po godzinie 1 w nocy został potrącony przechodzący przez ulicę 26-latek. Mężczyzna zmarł – informuje Rafał Marczak z biura prasowego KSP. - Sprawca wypadku uciekł - dodaje.

Jak poinformowali policję świadkowie, jechał on czarnym, sportowym samochodem. Policja poszukuje pojazdu, jak i kierowcy.

– Wszyscy którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy potracenia proszeni są o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub 997, bądź bezpośrednio z komendą na ulicy Malczewskiego – mówi Marczak.

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

Mapy dostarcza Targeo.pl

wp/roody

Pozostałe wiadomości