Ulice

Policjanci na A2 kontrolowali motocyklistów Hells Angels

Ulice

Kontrole policyjne na A2
Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.plKontrole policyjne na A2

Policjanci kontrolowali w piątek wszystkich wjeżdżających do Warszawy motocyklistów Hells Angels. Akcja prowadzona była m.in. na autostradzie A2.

W miejscu planowanego poboru opłat na wysokości Brwinowa, w kierunku Warszawy, policjanci ustawili punkt kontrolny. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy była to część akcji zabezpieczającej dzisiaj rozpoczęty zlot motocyklistów z klubu Hells Angels.

- Na wlocie do Warszawy stoi kilka radiowozów, jednak policjanci siedzą w środku, nie zatrzymują samochodów. Z kolei na wylocie ze stolicy nie zobaczymy żadnego radiowozu. Tam tworzą się korki, prawdopodobnie dlatego, że kierowcy zwalniają, kiedy widzą akcję policji - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Policjanci zatrzymywali jedynie motocyklistów, którzy jechali na zlot Hells Angels. - Sprawdzali ich prawo jazdy, dowód czy paszport oraz czy nie są poszukiwani - dodawał Zieliński.

Kontrole trwały do późnych godzin wieczornych.

- Sprawdzaliśmy stan trzeźwości kierujących i stan techniczny pojazdów - mówi st. asp. Piotr Świstak z zespołu prasowego stołecznej komendy.

Hells Angels nad Zalewem Zegrzyńskim
Hells Angels nad Zalewem ZegrzyńskimTVN24

skw/gp

Pozostałe wiadomości