"Zawaliła się ściana budynku jednorodzinnego". Akcja służb w Grodzisku Mazowieckim

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl

Akcja straży pożarnej na terenie jednej z posesji w Grodzisku Mazowieckim. Doszło tam do zawalenia się ściany w budynku jednorodzinnym. O sprawie został powiadomiony inspektor nadzoru budowlanego.

Do zdarzenia doszło przy ulicy Tylnej w Grodzisku Mazowieckim. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o godzinie 19.56. Zawaliła się ściana budynku jednorodzinnego. Kilka osób, które przebywały wewnątrz zostały ewakuowane. Nic im się nie stało. Są obecnie na zewnątrz pod opieką strażaków - poinformował Krzysztof Tryniszewski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Jak dodał, strażacy zostali wysłani na miejsce, by zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Zostały tam zadysponowane trzy zastępy z jednostki w Grodzisku Mazowieckim. - O sytuacji zostali powiadomieni burmistrz oraz powiatowy inspektor nadzoru budowlanego - zaznaczył Tryniszewski.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Przyczyna zawalenia się ściany nie jest na razie znana. Będzie ją ustalał nadzór budowlany. Jak opisywał Tryniszewski, sprawa dotyczy starszego budynku.

Zawaliła się ściana budynku w Grodzisku MazowieckimGoogle Maps

Informowaliśmy również o wybuchu gazu w Olszewnicy Nowej:

Wybuch gazu w Olszewnicy Nowej
Wybuch gazu w Olszewnicy NowejTVN24

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Google Maps

Pozostałe wiadomości