Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Zrywają reklamę z hotelu. Wkrótce będzie nowa

Najnowsze

Marcin Gula, tvnwarszawa.plReklama Orange

Gigantyczna reklama firmy Orange znika z hotelu w centrum Warszawy. Wkrótce na jej miejscu pojawi się jednak kolejna. Na pewno nie wróci natomiast zdemontowana scena z patelni.

We wtorek na Novotelu u zbiegu Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich pojawili się alpiniści. Rozpoczęli odklejanie budzącej duże emocje reklamy firmy Orange. - Wszystko dzieje się zgodnie z planem. W ciągu kilku dni dotychczasowa reklama zniknie i pojawi się nowa – wizerunkowa nawiązująca do Euro. Będzie eksponowana do końca turnieju – mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Na dobre zniknie natomiast scena w pomarańczowym kubiku znajdująca się na tzw. patelni przed stacją metra Centrum.

bako

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Gula, tvnwarszawa.pl