Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Płonął balkon na Sadybie

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar w bloku przy Sobieskiego
Azab / Kontakt 24Pożar w bloku przy Sobieskiego

W nocy strażacy gasili pożar na balkonie jednego z bloków na Sadybie. Pierwszą informację i nagranie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do pożaru doszło w budynku przy Sobieskiego 60. Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło o godzinie 21.50. - Na balkonie doszło do pożaru drewnianego elementu. Strażacy gasili pożar z zewnątrz, nie było konieczności wchodzenia do środka budynku. Na miejscu były cztery zastępy straży pożarnej. Nasze działania zakończyły się o godzinie 22.39 - informuje Piotr Rżysko z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Strażacy nie mają informacji o tym, by ktokolwiek został poszkodowany.

Na nagraniu, które otrzymaliśmy na Kontakt 24 widać, że ogień pojawił się na balkonie znajdującym się na pierwszym piętrze bloku. Strażakom udało się przeprowadzić akcję gaśniczą bez konieczności używania podnośników.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Azab / Kontakt 24

Pozostałe wiadomości