Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Scena na Podzamczu już stoi. W sobotę Wianki nad Wisłą

Najnowsze


Kwiat paproci bardzo trudno znaleźć, bo zakwita tylko raz w roku. Ten, który "wyrósł" przy Krakowskim Przedmieściu obejrzeć może każdy. Będzie tam do soboty.

- Scena już postawiona. Ludzie odpoczywają przy fontannach. Wzdłuż Parku Fontann są już barierki odgradzające - mówi Dawid Krysztofiński, reporter tvnwarszawa.pl.

W czwartek po południu na Podzamczu trwały ostatnie przygotowania imprezy, którą zaplanowano na sobotę 21 czerwca. Program Wianków jest bogaty. Świętowanie najkrótszej nocy w roku trwać będzie przez cały dzień, wieczór i część nocy.

Łodzie, balony, piknik

Podzamcze podzielone zostanie na cztery strefy tematyczne. Oprócz zabaw świętojańskich, będzie można również podróżować po Wiśle łodziami i obserwować loty balonów.

Wieczorem, od godz. 20.00 na plenerowej scenie przy ulicy Sanguszki rozpoczną się koncerty, które potrwają do północy. Na zakończenie niebo rozświetli spektakularny, kilkunastominutowy pokaz sztucznych ogni pt. "Polskie kwiaty" z towarzyszeniem muzyki.

Program Wianków nad Wisłą:

Godz. 14.00 - Rozpoczęcie Pikniku Świętojańskiego na Podzamczu Godz. 19.30 - Parada balonów Koncerty:

Godz. 20.00 - Łąki Łan Godz. 21.00 - Hey Godz. 22.00 - Dżem Godz. 23.00 - Razorlight Godz. 24.00 - Pokaz sztucznych ogni pt.: "Polskie kwiaty"

lata/b

Wianki nad Wisłą materiały promocyjne